Moja mama od jakiegoś czasu miała problemy układem pokarmowym. Dokuczały jej bóle brzucha i częste wymioty. Musiała jeść małe porcje, żeby uniknąć tych kłopotów. Była już u kilku lekarzy. Podejrzewali oni Helicobacter pylori, ale badanie ich nie wykryło. Postanowiła więc poszukać pomocy gdzie indziej.

Z pomocą biorezonansu pozbędziemy się pasożytów

skuteczny biorezonans na pasożytyOd znajomej dowiedziała się, że w naszym mieście otwarto gabinet medyczny oferujący badanie biorezonansem. Badanie biorezonansem polega na przepuszczeniu przez ciało prądu o różnych częstotliwościach, ale o niskim natężeniu. Każdy patogen posiada swoją specyficzną częstotliwość drgań, które wywołuje, dzięki czemu można wykryć ich obecność w organizmie. Wynik badania wskazał, że mama na pasożyty. Skuteczny biorezonans na pasożyty jest dobrą metodą leczenia. Terapia biorezonansem polega na wprowadzaniu pasożytów czy drobnoustrojów chorobotwórczych w drgania, które powodują ich rozpad. Toksyny tych pasożytów obciążają nasz organizm powodując osłabienie układu immunologicznego, co otwiera drogę do dalszych infekcji. Nasza terapia ma na celu usunięcie patogenów, i ułatwić oczyszczanie organizmu z toksyn. Usuwając pasożyty wspomagamy organizm w uruchomieniu naturalnych procesów obronnych. Ponoć najlepszą metodą korzystania z biorezonansu jest korzystanie z wielu różnych częstotliwości i zmienianie ich. Czas używania jednej z nich nie powinien przekraczać 3 minut. Aby skutecznie pozbyć się wszystkich pasożytów konieczna jest seria terapii.

Już po kilku sesjach terapii mama zaczęła czuć się lepiej. Dolegliwości układu pokarmowego występowały rzadziej. Kontynuując terapię mama ma nadzieję, że w ogóle znikną. Pójście do nowego gabinetu medycznego było dobrym pomysłem, a nowy sposób leczenie przynosi mojej mamie pozytywne efekty.