Wielu rodziców, gdy zbliżają się urodziny swojej pociechy maja problem z prezentem dla niej. Rodzice chcą zaskoczyć swoje dzieci. Taki prezent powinien być użyteczny, a nie taki, który zaraz trafi na półkę.

Czy dron z kamerą to dobry prezent?

Dron z kamerąDla starszych dzieci, młodzieży fajnym pomysłem na prezent urodzinowy może być dron z kamerą. Drony, są pojazdami bezzałogowymi. Taki prezent może służyć jako zabawka latająca, sterowana z ziemi, bądź służyć jako przedmiot, który służyć do kręcenia filmów lub robienia zdjęć z lotu ptaka. Drony początkowo były wykorzystywane w wojskowości do obserwacji oraz rozpoznania, później również firmy telekomunikacyjne, oraz naukowcy zaczęli je wykorzystywać. W ostaniach latach drony zaczęły cieszyć się ogromna popularnością wśród osób prywatnych. Sklep z dronami oferuje wszelakie rodzaje dronów z kamerą, zaczynając od najtańszych po około 100 zł, kończąc na tych wartych kilka tysięcy złotych. Na początek warto zainwestować w tańszy. Przede wszystkim po to by nauczyć się nim sterować, jeśli będzie również spełniał swoje zadanie w zadowalający sposób, to nie warto kupować droższego. Zabawę dronami ogranicza w pewien sposób polskie prawo, które nakazuje sterowanie dronami w taki sposób by zawsze mieć je w zasięgu swojego wzroku. Poza tym nie można się nimi bawić w pobliżu lotnisk.

Zabawki fisher price dla tych malutkich

ZabawkiDla mniejszych dzieci polecane są zabawki fisher price. Ta amerykańska firma istnieje już od 1930 roku. Na pewno długie doświadczenie na rynku sprawia, że te zabawki cieszą się odpowiednim powiedzeniem i są bezpieczne oraz odpowiednie dla maluchów. Jest to jedna z najbardziej lubianych i znanych firm na rynku światowym. Zabawki fisher price na pewno są oryginalne, do tego cechuje je nieprzeciętny styl. Na pewno są bezpieczne i pomysłowe do tego zachęcają dzieci do zabawy i działania. Te zabawki często są interaktywne, przy czym również zachwycają dobrym wykonaniem i kolorami. Według nowych praw unijnych producent ma obowiązek przeprowadzić analizę zagrożeń, by eliminować je już na etapie produkcji. Zabawki fisher price posiadają znaki CE, które potwierdzają, ze te zabawki są zgodne z wszelkimi wymogami, które obowiązują w Unii Europejskiej. Zabawki z tym znakiem muszą spełniać wymogi związane:

 • jakością materiałów,
 • wytrzymałością,
 • konstrukcją.

Na stronie internetowej producenta można znaleźć zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych:

 • od narodzin do 5 miesięcy,
 • od 6 do 11 miesięcy,
 • 12-23 miesięcy,
 • od 2 do 3 lat,
 • 3-4 lat,
 • 4-5 lat,
 • powyżej 5 lat.

Taki podział wiekowy zabawek sprawia, że znaleźć można odpowiednie zabawki dostosowane do etapu rozwoju dziecka.

Czym są kocyki la millou?

KocykProblemem może być zakup prezentu dla tych najmniejszych, jeszcze nie potrafiących mówić i chodzić. Jednym z pomysłów mogą być kocyki la millou. Oferta takich kocyków daje dużą możliwość wyborze motywów i wzorów. Można wybrać motywy klasyczne, ale również zwariowane oraz szalone. Często kocyki la millou można znaleźć w limitowanych kolekcjach, co sprawia, że te produkty są wyjątkowe i oryginalne. Marka la millou jest polska i działa na rynku pod trzech lat. Zajmują się produkcja i sprzedażą kocyka oraz akcesoriów dla niemowląt. Te kocyki powstają tylko i wyłącznie z materiałów z pewnych źródeł, są bezpieczne i hipoalergiczne. Produkty nie zawierają substancji szkodliwych dla dzieci, posiadają atesty, do tego są wytrzymałe, ale jednocześnie delikatne. Kocyki są pozbawione niebezpiecznych elementów, zamek w poszewkach jest ukryty, poza tym materiały z których uszyty jest kocyk można prać w pralce. Dbanie o te kocyki nie jest trudne:

 

 • przed pierwszym użyciem należy je wyprać,
 • prać w pralce w temperaturze 30ºC w programie delikatnym,
 • nie stosować wybielaczy,
 • nie suszyć w suszarce bębnowej,
 • prasuje się tylko tkaninę bambusową lub bawełniana,
 • nie należy prać ręcznie.

Więcej informacji można znaleźć na stronach:


Słowem podsumowania:

Prezent na urodziny dziecka powinien być przede wszystkim dopasowany do jego wieku. Rynek jest przepełniony wszelakimi rodzajami zabawek. Przede wszystkim jednak należy pamiętać o bezpieczeństwie i żeby takie zabawki posiadały atesty, które gwarantują najwyższą jakość zabawek.