Czy w Warszawie są firmy znakujące polary?

Powiadają, że najciemniej jest pod latarnią, i w moim przypadku sprawdziło się to w stu procentach. Moja sytuacja zawodowa wygląda tak, że mam firmę zajmującą się kolportażem ulotek, czyli w pewnym sensie reklamą. To ode mnie zależy ilu ludzi i którzy, dostaną materiały promocyjne. Nie pomyślałam tylko o jednym.

Logo firmowe na polarze świetną formą reklamy

polar z logo WarszawaDlaczego by nie reklamować własnej firmy. Pomyślałam o tym, gdy zobaczyłam pewnego razu, kurierów w bluzach z logo ich firmy. Wspaniały pomysł. Żywa reklama, nie trzeba nikomu płacić za noszenie i rozprzestrzenianie. Mogłam zrobić to samo. Znaleźć firmę, która robi logo na odzieży i puścić w tym swoich ludzi na miasto. Oczywiście ładne bluzy, może polarowe? Przecież to i dla mnie reklama, więc zależało mi, by wyglądały estetycznie. Biorąc pod uwagę, że po mieście porusza się codziennie dwudziestu moich ludzi, to polary mogły mieć wielką moc. Ilu ludzi patrzy na moich ludzi? Ale ile kosztuje taki polar z logo Warszawa jest duża, więc liczyłam na konkurencyjne ceny. Przecież, nie jedna firma się tym zajmuje. To wszystko jednak były domysły, a ja musiałam poznać konkrety. Wyszukałam w googlach firmy, które tym się zajmują i spojrzałam po cenach. Zadowoliły mnie. Logo mieliśmy, istotne było jego umieszczenie i wielkość na bluzie. Kolor polaru przecież też odgrywał ważna rolę. I rozmiary oczywiście. Byłam podekscytowana i trochę zła, że tak późno wpadłam na coś ze swojej branży. Lepiej jednak późno niż wcale.

Pomysł z polarami spodobał się większości. Cześć powiedziała, że idzie lato i będzie za ciepło. Oczywiście, nie kazałam im latem nosić bluz! Roześmiałam się i powiedziałam, że wtedy pomyślę o jakichś koszulkach. Oni wyczuli, że mam dobry humor i się rozluźnili. I ja poczułam wiatr w żaglach; teraz trzeba było płynąć…