Każdy makijaż wymaga nie tylko dodatkowego przygotowania osoby do jej nakładania, ale i skóry. Nie każda skóra szybko i bez problemów przyjmuje i absorbuje jej powłokę, czasem kosmetyki mocno odstają od zwykłej skóry niezależnie od tego, czy jest to podkład, czy cień do powiek. Właśnie po to stworzono bazy.

Czy warto używać bazy do cieni?

baza pod cienie paeseBaza jest czymś, co świetnie sprawdzi się w każdym przypadku, niezależnie od tego, czy robi się sobie makijaż do pracy na uczelnię, czy randkę. Baza pod cienie do powiek mają na celu ujednolicić koloryt powieki i sprawić, że cień po pewnym czasie nie będzie schodził z powieki, łuszcząc się. Nakładając na powiekę kosmetyk, jakim jest baza pod cienie paese, można mieć pewność, że makijaż zachowa się na długo i nie starci na intensywności. Dzięki bazie powieka przytrzymuje barwnik przez dłuższy czas. Zapobiegnie to zniknięciu makijażu nawet podczas intensywnego ruszania się, a nawet tańca. Dodatkowo warto wspomnieć, że baza sprawi, że powieka będzie miała jasny i delikatny kolor, co pomoże uwydatnić efekt malowania powieki cieniami. To najlepszy sposób na podkreślenie makijażu, który został dobrze zrobiony. Na zwykłej powiece, cień szybko by spłynął, a pod oczami zostałyby tylko duże cienie. Dlatego warto zainwestować w bazę, która scementuje makijaż i sprawi, że będzie on świetnie trzymał się na skórze przez wiele godzin. To najlepszy i sprawdzony sposób na makijaż zarówno wizażystek, jak i każdej kobiety.

Każdy makijaż jest swojego rodzaju malowaniem twarzy. Dużo łatwiej jest jednak odpowiednio przygotować to płótno, tak by obraz po godzinie nie zniknął. Dlatego korzystanie z kosmetyków, jakimi jest baza, to nie tylko świetny pomysł, ale i zainwestowanie w trwałość i wytrzymałość reszty makijażu.