Impreza firmowa na długo może zapisać się w pamięci pracowników i zarządu firmy. Najlepiej, kiedy zorganizowana jest z pomysłem, ale i bez zbędnej bufonady. Najbardziej udana jest wówczas, kiedy wszyscy mogą się dobrze bawić, a konwenanse na ten jeden wieczór lub wyjazd choć trochę się ulatniają. Co jednak zrobić, aby nikt nie czuł się jakby kij połknął?

Imprezy firmowe – czy to konieczność

impreza integracyjna pracownikówNiektórzy pracodawcy zastanawiają się czy taka impreza to w ogóle konieczność. Oczywiście, że nie ma przymusu, aby organizować tego typu spotkania. Jeśli ktoś ma takie podejście, to lepiej, aby w ogóle nie wydawał na to pieniędzy z budżetu. Warto jednak samemu przekonać się do tej formy poza pieniężnego wynagrodzenia pracowników. Można taką imprezę zorganizować w każdym mieście i jest to popularna forma nie tylko w tych największych wielkości Krakowa. Plusy udanych firmowych spotkań:

 • możliwość zintegrowania się pracowników
 • pozytywny wpływ na relacje w firmie
 • większe zżycie się z przedsiębiorstwem, utożsamienie się z jego celami
 • wspólne pozytywne wspomnienia

Dzięki zorganizowaniu wieczoru w przyjaznej atmosferze pracownicy mogą się lepiej poznać, a dzięki temu także później lepiej dogadać. Wpływa to bez wątpienia na efektywność w pracy. Poza tym, mając w pamięci pozytywne przeżycia z imprezy firmowej, lepiej “”zżywają się”” z firmą i chcą w niej zostać na dłużej. Po takich wydarzeniach rośnie motywacja do lepszej pracy.

Restauracja – czy to dobry pomysł?

restauracja w hoteluOkazją i pretekstem do firmowego spotkania mogą być na przykład Święta Bożego Narodzenia. Jeśli przedsiębiorstwa nie stać na częstsze imprezy, warto zorganizować chociaż raz w roku specjalną kolację. Nie ma przeszkód, by tego typu spotkanie zorganizować w Bydgoszczy czy nawet mniejszym miasteczku. W każdym mieście jest jakaś przestrzeń, gdzie można by w przyjemnej atmosferze posiedzieć i zjeść coś dobrego. Kiedy jednak chcesz zaproponować pracownikom coś lepszego, a w pobliżu nie ma takiej możliwości, to dobrze będzie pomyśleć o wyjeździe. Można zapewnić pracownikom dojazd do większego miasta, tam wynająć lokal i nolceg. Hotele w Bydgoszczy mają szeroką ofertę i na pewno znajdzie się odpowiednia dla całej firmy na jedną noc. Zresztą restauracje hotelowe także dobrze się prezentują, więc można pomyśleć o zorganizowaniu wieczoru i potem snu w jednym budynku. Dzięki temu każdy będzie mógł udać się na spoczynek, kiedy będzie miał taką potrzebę. Kiedy już mowa o jedzeniu i spotkaniach w restauracji, to większe jubileusze i firmowe okazja dobrze jest uczcić z większym hukiem. W tym celu można skorzystać z usługi takiej jak dj na imprezy firmowe. Profesjonalna oprawa muzyczna zmieni nudne siedzenie przy stole w prawdziwy bal. Jeśli uda się załatwić obsługę, która sprosta oczekiwaniom, to na pewno większość osób szybko znajdzie się na parkiecie. Będzie to wówczas wieczór, który będą długo i dobrze wspominać.

Dj wodzirej – jak znaleźć dobrego?

dj na imprezie integracyjnejPlanując zapewnić muzyczną oprawę imprezy, skup się na kilku ważnych czynnikach, które mogą zadecydować o przyszłej dobrej lub nieco mniej udanej zabawie. Ważne czynniki podczas wyboru dja:

 • czy jego styl może się podobać
 • czy ma dobry sprzęt
 • czy ma profesjonalne portfolio
 • jakie robi wrażenie w osobistym kontakcie
 • cena, czyli czy jest na to budżet

Oczywiście, dobierając osobę, która ma uświetnić wieczór nie warto brać pod uwagę jedynie ceny. Nie powinien to być w żadnym razie czynnik pierwszoplanowy, ponieważ tanie często nie znaczy dobre. Ważne jest natomiast, czy dj to także wodzirej. Człowiek może znać się na puszczaniu muzyki, ale nie mieć specjalnych zdolności konferansjerskich, dlatego ważne, aby miał portfolio. Obejrzyj stronę internetową dja i sprawdź, czy ci odpowiada. Nie ma problemu, jeżeli będzie on z Krakowa. Co prawda, trochę pewnie zapłacisz za jego dojazd, ale nie jest to znowu aż tak wielka suma. Jeśli natomiast czujesz, że zapewni świetną zabawę, to warto wydać te pieniądze.


Źródła informacji związanych z tematem:

 • Twojdzien.com – strona internetowa z ofertą usług DJ i wodzireja z Krakowa
 • Best Inn – witryna internetowa hotelu z Bydgoszczy obsługującego imprezy integracyjne
 • Soundrive.pl – internetowy portal poświęcony muzyce

Podsumowanie

Najlepsza impreza firmowa to taka, którą dobrze się będzie wspominać. Firma o mniejszych zasobach finansowych nie musi organizować wielkich imprez, wystarczy po prostu firmowa kolacja. Atmosferę tworzą ludzie, więc jeżeli dobrze się ze sobą czują, to takie spotkanie będzie udane. Jeśli natomiast ma miejsce specjalna data w historii przedsiębiorstwa, warto skorzystać z usług dja, który sprawi, że świętowanie będzie bardziej emocjonujące.