Jaki domek wynająć w Okunince?

Okuninka to piękna wieś położona w województwie lubelskim. Posiada ona wiele atrakcji i jest bardzo często odwiedzana przez turystów. Znajdziemy tam wiele obiektów noclegowych, gdzie możemy odpocząć. Wyjeżdżają tam zarówno osoby prywatne, które chcą odciąć się na kilka dni od hałasu miasta, ale także przedsiębiorcy, którzy zabierają tam swoich pracowników.

Jak spędzać czas się w Okunince?

domki okuninkaNiektórzy decydują się na wyjazd do Okuninki, aby spędzić tam czas samotnie w ciszy i spokoju przy wędkowaniu. Inni natomiast decydują się na żeglarstwo, aby zaznać trochę adrenaliny i spędzić fajnie czas ze znajomymi. Jest również świetne miejsce, aby zabrać swoich pracowników na wycieczkę integracyjną, gdzie będziemy mogli do nich przygotować różnego rodzaju konkursy oraz zabawy. Do swojej dyspozycji będziemy mieć dodatkowo rowerki wodne albo będziemy mogli wybrać się rowerami na przejażdżki po trasach leśnych. Jeśli chodzi o domki Okuninka to znajdziemy tam zarówno pensjonaty, jak również obiekty hotelowe. Dla bardziej wymagających osób znajdą się apartamenty, które posiadają dodatkowo oddzielnie własny taras. Każdy z apartamentów posiada kuchnię, salon, a także łazienkę oraz kuchnię. Dodatkowo do dyspozycji gości jest lodówka, mikrofalówka, garnki oraz różnego rodzaju talerze i sztućce. Mówiąc prościej mamy tam zagwarantowane pełne wyposażenie.

Na teren posesji możemy przyjechać własnym samochodem, gdzie otrzymamy bezpłatne miejsce parkingowe, a cały teren zabezpieczony jest odpowiednim monitoringiem, więc nasze auto będzie stało w bezpiecznym miejscu. Niedaleko będziemy mieć dostęp do sklepu z artykułami spożywczymi oraz przystanek autobusowy. Dla klientów, którzy potrzebują internetu będziemy mieli dostęp do WiFi. Domki najlepiej rezerwować przed sezonem, gdyż później cena znacznie wzrasta.