Mój narzeczony już jakiś czas temu skończył studia i teraz dostał swoją pierwszą, poważna pracę, a mianowicie, jako analityk finansowy. Bardzo się cieszyłam, że udało mu się zdobyć taką posadą, a i on był w siódmym niebie. Wiem, że taka praca była jednym z jego największych marzeń. W końcu taka wielka korporacja mu zaufała i pozwoliła rozwinąć skrzydła.

Koszula męska w prezencie 

koszule męskie biznesoweBardzo chciałam jakoś uczcić to wydarzenie, dlatego postanowiłam zrobić taką małą imprezę niespodziankę. Nie chciałam jakiejś wielkiej imprezy, bo wiem, że czuł by się zakłopotany. Bardziej chodziło mi o jakieś kameralne przyjęcie dla najbliższych przyjaciół. Dosyć sprawnie udało mi się wszystko zorganizować, zaprosiłam gości i miałam już wszystko zaplanowane. Pozostało mi jedni, a mianowicie jakiś prezent. Na początku myślałam o nowym, eleganckim zegarku, który będzie pasował do jego nowej funkcji, jednak pomyślałam sobie, że na ostatnie święta dostał zegarek od rodziców, więc nie ma sensu kupować mu teraz drugi. Postanowiłam poszukać jakiś inspiracji w internecie i natrafiłam na koszule męskie biznesowe. Od razu ten pomysł wydał mi się fajny, bo to będzie prezent, który na pewno mu się przyda i z którego na pewno będzie korzystał. Koszul nigdy dość, zwłaszcza, że codziennie będzie w nich chodził. Wybrałam odpowiedni wzór, rozmiar i kolor i już tylko czekałam, aż do mnie przyjdzie. Nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła już ją podarować. 

Wreszcie nadszedł dzień imprezy. Niespodzianka udała się w 100 %. Goście spisali się na medal i nikt nie wygadał się mojemu narzeczonemu o niej. Był naprawdę bardzo zaskoczony. Jeżeli chodzi o koszule, to trafiłam w dziesiątkę. Bardzo mu przypadła, a kiedy ją przymierzył, to leżała na nim, jakby była szyta specjalnie na zamówienie.