Musiałem sporo oszczędzać, ponieważ w ostatnim czasie wydałem mnóstwo pieniędzy a jeszcze sporo wydatków mnie czekało. Musiałem przede wszystkim zainwestować w porządne drzwi wejściowe do domu i to było to dla mnie sprawą priorytetową.

Znalezienie oferty z tanimi drzwiami wejściowymi 

drzwi wejściowe katowiceW sklepach nie znalazłem nic taniego, bo nie było w tym czasie żadnych wyprzedaży a potrzebne były mi jakieś porządne drzwi wejściowe Katowice były miastem, gdzie działało wiele sklepów, ale miałem mało kasy. Sąsiad podpowiedział mi, żeby sprawdzić oferty w sklepie internetowym, bo jego zdaniem tam zawsze było najtaniej. Sąsiad, jak się okazało miał rację, ponieważ znalazłem sklep z drzwiami wejściowymi, które były dość tanie. Były to porządne drzwi, których właśnie poszukiwałem. Na zakupach w sieci byłem w stanie zaoszczędzić kilkaset złotych i byłem zachwycony. Wybrałem drzwi wejściowe w białym kolorze, bo właśnie takie były najtańsze. Wiedziałem jak je zamontować i dzięki temu też mogłem sobie pozwolić na zakupy w internecie. Już następnego dnia kurier przywiózł mi drzwi, które były na dodatek solidnie zabezpieczone i dotarły do mnie w nienaruszonym stanie. Od razu zabrałem się za ich montaż, bo chciałem mieć już to załatwione. Drzwi wejściowe pasowały idealnie i w prosty sposób przeprowadziłem ich montaż. Od razu dom prezentował się lepiej z nowymi drzwiami wejściowymi. Moja żona była pod ogromnym wrażeniem, bo nie zakładała, że uda mi się tyle pieniędzy na tym zakupie zaoszczędzić.

Musiałem odpocząć od wydatków i od nowa zacząć odkładać pieniądze. W przyszłości planowałem wybudować altanę drewnianą w ogrodzie i na to potrzebowałem dość sporo gotówki. Wiedziałem, że uda mi się odłożyć te pieniądze i byłem w tym temacie bardzo cierpliwy.