Nagrywanie spotu dla producenta ekskluzywnych mebli biurowych

Praca w marketingu ma swoje plusy i minusy. Choć wiele osób uważa to za trudne zajęcie, ja potrafię świetnie się w tej branży odnaleźć. Ostatnio mieliśmy w firmie naprawdę ciekawe zlecenie – jeszcze nigdy nie zajmowaliśmy się żadną firmą, która produkowałaby jakikolwiek rodzaj mebli.

Reklama producenta ekskluzywnych mebli biurowych

ekskluzywne meble biurowe producentTym razem wiedzieliśmy, że musimy się ostro spiąć. Firma, która nas wynajęła była naprawdę porządna – oczekiwali najlepszych i zauważalnych rezultatów. Przede wszystkim musieliśmy dokładnie zapoznać się z branżą, w której obracał się nasz nowy kontrahent. Okazało się, że wysoka jakość, którą charakteryzowały się produkty ich firmy, była naprawdę mocnym atutem. Cena nie była wysoka jak na ekskluzywność, którą oferowała ich marka. Oczywiście to wszystko należało w odpowiedni sposób podkreślić – ich klientami nie były przypadkowe osoby, a firmy, które ceniły sobie zarówno funkcjonalność, jak i elegancję. Nagranie odpowiedniego spotu było zatem nie lada wyzwaniem. Początkowo nie wiedzieliśmy, jak mamy się za to zabrać, ale całkiem szybko udało nam się wpaść na kilka naprawdę niezłych pomysłów. W końcu ekskluzywne meble biurowe producent może sprzedawać tak naprawdę na wiele różnych sposobów. Nagraliśmy dwie wersje naszej reklamy i zaprezentowaliśmy je naszemu kontrahentowi. Odpowiedź otrzymaliśmy bardzo szybko – jeden ze spotów wyjątkowo im się spodobał. Nim się obejrzeliśmy, zaczął on być wyświetlany w blokach reklamowych najbardziej oglądanych stacji telewizyjnych. Byliśmy z siebie bardzo zadowoleni – reklama zyskała sporą popularność również poza telewizją.

Całe to zlecenie było dla nas bardzo korzystne. Nie tylko zarobiliśmy dobre pieniądze, ale dodatkowo zyskaliśmy spory rozgłos wśród innych firm tego rodzaju. Teraz pozostało już tylko skorzystać z popularności, którą udało nam się zdobyć – zleceń mieliśmy więcej niż czasu, by je wszystkie zrealizować.