Już w trakcie studiów, zamieszkałam sama. Jednak całkowicie usamodzielniłam się, kiedy znalazłam pracę. Udało mi się połączyć pracowanie na cały etat z nauką weekendową, dzięki czemu nie musiałam prosić kogokolwiek o pieniądze. Wtedy też bardziej zaczęłam zwracać uwagę na dodatki do domu.

Dlaczego kupiłam narzutkę na łóżko?

narzuty na łóżko 180x200Dla każdego z nas dom to bardzo ważne miejsce. Taki azyl. Pragniemy czuć się w nim bezpiecznie oraz swobodnie. Dlatego też z tego powodu zaczęłam bardziej skupiać uwagę na szczegółach, detalach. Podczas ostatnich zakupów kupiłam narzuty na łóżko 180×200. Przede wszystkim łóżko w sypialni wygląda o wiele lepiej, kiedy pościel przykryta jest ozdobnym materiałem. W sklepie internetowym znalazłam wiele wzorów, które przypadły mi do gustu. Szczerze mówiąc, nie potrafiłam zdecydować się na konkretny model. Ostatecznie zdecydowałam się na jasną narzutę w kolorowe wzory. Przypominały mi one trochę styl folkowy. Poza tym, że narzutę wygląda ładnie na łóżku, pełni funkcję ochronną. Jeśli coś nam się wyleje, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziemy musieli przebierać pościeli. W związku z tym łatwiej będzie mi utrzymać czystość w łóżku, co bardzo mnie cieszyło. Miesiąc temu zostałam właścicielką króliczka, więc nie będę musiała się martwić, że pogryzie mi zamek czy guziki w pościeli. Ja nie chowam pościeli do szuflady, więc zdecydowanie ładniej i schludniej wygląda, kiedy jest ono przykryte piękną narzutą. Robi to niesamowite wrażenie, jak się okazało. Wystarczy jedynie wybrać ciekawy, oryginalny wzór, który rzuca się w oczy.

Ceny narzutek na łóżka czy kanapy zależy przede wszystkim od wymiarów, które nas interesują. Im większy rozmiar, tym wyższa cena. Warto również zwrócić uwagę na to, z czego wykonane jest przykrycie. Żeby uniknąć sytuacji, że narzutka okaże się być nieprzyjemna w dotyku. Kolory przykrycia powinny jednak mimo wszystko pasować do pomieszczenia. Albo można zastosować metodę kontrastu. W zależności co, kto lubi.