Oferty firm – przewóz zwierząt

Każdy, kto posiada w domu zwierzę i wybiera się w daleką podróż staje przed poważnym problemem. Przewiezienie zwierzęcia może stanowić problem, jeżeli zwierzę nie posiada transportera, badań, lub generalnie jeżeli nie jesteśmy przygotowani na daleką podróż ze zwierzakiem

Transport zwierząt za granicę

przewóz zwierząt polska anglia polskaO ile na krótszych trasach możemy jakoś sobie poradzić z przewiezieniem zwierzaka, to w sytuacji kiedy chcemy wyjechać gdzieś dalej transport zwierzęcia może stanowić duży kłopot. W problemie z transportem zwierząt mogą pomóc firmy, które specjalizują się w ich przewożeniu. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy chcemy przewieźć zwierzę za granicę pomoc takiej filmy może okazać się nieoceniona. Firmy oferują przewozy na konkretnych trasach, często zamieszczane są również daty kiedy firma planuje najbliższy wyjazd. W związku z częstymi wyjazdami polaków do Wielkiej Brytanii prawdopodobnie największy popyt jest na przewóz zwierząt Polska Anglia Polska. Firmy transportujące zwierzęta często jednak oczekują od właścicieli zwierząt – opierając się na przepisach prawa zidentyfikowania zwierzęcia za pomocą microchipa, zaszczepienia zwierzaka przeciw wściekliźnie, często wymagane jest też zrobienie badania bezpośrednio przed transportem które potwierdzi że zwierzę jest zdrowe i można je przewieźć. Wymagane jest też ewentualne odrobaczenie w przypadku niektórych zwierząt. Ceny takiego przewozu wahają się w zależności od tego, jak daleko chcemy przetransportować zwierzę, najczęściej firma podaje na swojej stronie internetowej, że cenę za transport będzie ustalać indywidualnie z właścicielem. Inne są ceny za przewóz w celach handlowych a inne za przewóz w celach niehandlowych.

Zarówno firmę jak i właściciela zwierzęcia obowiązują przepisy na temat transportu zwierząt. Każda firma przewożąca zwierzęta podaje informację gdzie dokładnie można przepisy znaleźć, oraz zaleca szczegółowe zapoznanie się z nimi.