Podarowanie ojcu fotela ogrodowego z poduszką

Mój ojciec kupił dom za miastem, bo jak stwierdził, znudziło go miejskie życie. Ojciec cenił sobie spokój i nie lubił jak ktokolwiek mu przeszkadzał zwłaszcza wtedy, gdy czytał jakąś interesującą książkę. Dom był dość przestronny, ale mi najbardziej podobał się ogród.

Ojciec często korzystający z fotela ogrodowego 

fotel ogrodowy z poduszkąKiedy przyszła wiosna, to ojciec czytał w ogrodzie. Brał wtedy ze sobą plastikowe krzesło i na nim siadał. Wiedziałam, że to nie było wygodne siedzenie i wpadłam na genialny pomysł, żeby kupić ojcu fotel ogrodowy z poduszką, gdyż to byłoby idealne rozwiązanie dla niego. Sezon dopiero się zaczynał i wiedziałam, że ojciec więcej czasu będzie na pewno spędzał w ogrodzie. Wybrałam się do sklepu meblowego, gdzie również w sprzedaży oferowano meble ogrodowe. Liczyłam na to, że znajdę dla ojca odpowiedni fotel. Nie zawiodłam się, gdyż wybór był spory. Zdecydowałam się na wiklinowy fotel do ogrodu, który w zestawie miał dużą poduszkę. Był lekki i ojciec swobodnie będzie mógł go wnieść do domu. Fotela nie zmieściłam w samochodzie osobowym i dlatego poprosiłam o dostawę prosto do domu ojca. Wiedziałam dokładnie kiedy przyjedzie kurier i tego samego dnia odwiedziłam ojca. Fotel odebrałam osobiście i od razu zaniosłam go do ogrodu zabierając stamtąd to plastikowe krzesło. Kiedy ojciec wrócił do ogrodu to był zaskoczony. Wyjaśniłam mu od razu, że to prezent ode mnie. Ojciec usiadł na fotelu i od razu wiedziałam, że było mu bardzo wygodnie.

Z fotela oczywiście często korzystał i właściwie codziennie przesiadywał w ogrodzie czytając książki, bądź dumając. Prezent zdecydowanie mi się udał, o czym ojciec mi wielokrotnie mówił. W grudniu miał urodziny i już doskonale wiedziałam co mu kupić. Lubiłam ojcu robić trafione prezenty.