Już od wielu lat w sportach drużynowych panuje taki zwyczaj, że cała drużyna ubrana jest w jednakowe stroje. Takie stroje możemy zaprojektować dla swoje drużyny samodzielnie. Dzięki temu nasza drużyna będzie się dobrze prezentować, a także wyróżniać na boisku. Takie stroje to nieduży koszt, a znacznie wpływają na komfort gry.

Dobrej jakości koszulka sportowa

koszulki sportowe z nadrukiemNajpopularniejszym sportem drużynowym w Polsce jest piłka nożna. Będąc w zarządzie klubu, musimy zadbać o to, aby zawodnicy naszej drużyny mieli conajmniej dwa komplety stroi. Zazwyczaj są to stroje wyjazdowe i stroje w których piłkarze grają na własnym boisku. Jeśli chcemy aby w naszej drużynie zawodnicy mieli spersonalizowane koszulki, to powinniśmy kupić koszulki sportowe z nadrukiem. Na takiej koszulce poza numerem zawodnika możemy umieścić nazwisko piłkarza, nazwę klubu, a także jego godło. W takich strojach nasi piłkarze wyglądają bardziej profesjonalnie. Jeśli każdy zawodnik ma dobrze dobrany rozmiar koszulki do swojego ciała, to przyjemniej mu się gra. Gra jest dużo bardziej komfortowa, niż w za małych lub za dużych strojach. Koszulka wykonana jest z odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału, który dobrze przepuszcza powietrze. Nadruk wykonywany jest metodą sitodruku, dzięki temu koszulka nawet po wielu praniach wygląda jakby była nowa. Nadruk nie traci swoich pierwotnych kolorów, ani się nie odkleja od koszulki. Koszulki możemy bez obaw prać w pralce.

Koszt zakupu takiej jednej koszulki z własnym projektem nadruku to kwota rzędu siedemdziesięciu złotych. Jeśli kupujemy koszulki dla całem drużyny, czyli minimum szesnaście, to możemy liczyć na całkiem duży rabat. Firmę zajmującą się produkcją i dystrybucją takich koszulek bez problemów znajdziemy przez internet.

Kategorie: Sport