Szef zorganizował nam wyjazd za granicę

Robiłem kilka podejść, ażeby dostać się do tej firmy do pracy. Nawet zapisałem się na kurs języka angielskiego, ażeby mieć jeszcze większe szanse. Za trzecim razem się udało i dostałem pracę swoich marzeń. Firma jest dla mnie teraz najważniejsza i bardzo się staram.

W wyjeździe zagranicznym uczestniczyła cała nasza firma

wyjazdy zagraniczne dla firmOd pracowników dowiedziałem się, że szef współpracuje z firmą, która organizuje wyjazdy zagraniczne dla firm i niebawem na pewno gdzieś pojedziemy. Nasza firma liczy stu pracowników i mają wyjechać wszyscy. Byłem bardzo podekscytowany tą informacją i za każdym razem jak wchodził szef do biura to liczyłem, że powie nam o takim wyjeździe. W końcu w kolejnym miesiącu taką informację nam przekazał. Powiedział, że teraz są organizowane wyjazdy zagraniczne dla firm do Nowego Jorku i zapisał nas wszystkich. Mamy dwa tygodnie, ażeby się określić kto jedzie. Zgodzili się wszyscy, ponieważ taki wyjazd do fajna sprawa zwłaszcza, że poniesiemy z tego tytułu niewielkie koszty. Szef przekazał nam szczegółowy plan tego wyjazdu i wszyscy mieliśmy się z nim zapoznać. Czeka nas niesamowita przygoda. Na koniec szef potwierdził, że chęć wyjazdu wyraziła każda osoba z naszej firmy i potwierdził to w firmie, która zorganizowała dla nas ten wyjazd. Dzięki temu też podszkolę język a rozmawiam z klientami zagranicznymi i to mi się bardzo przyda. Poza sprawami zawodowymi czeka na nas również mnóstwo atrakcji i wiem, że wszyscy będziemy się tam świetnie bawić. Zwiedzimy też całe miasto.

W dniu wyjazdu wszyscy byliśmy bardzo pobudzeni i podekscytowani. Zabrałem wszystkie niezbędne rzeczy i nawet trzy razy sprawdzałem, czy czegoś nie zapomniałem. To będzie największa przygoda w moim życiu. Dobrze, że pracuję w takiej firmie jak ta.