Nigdy nie miałem samochodu, bo nie był mi on potrzebny. Kupiłem zaś auto synowi, żeby miał jak dojeżdżać do pracy i na uczelnię. Może i nie jeździłem autem, ale nieco się znałem na tym, ponieważ swego czasu pracowałem w warsztacie samochodowym.

Turbosprężarka naprawiona w sprawdzonym warsztacie

naprawa turbosprężarek rzeszówPo jakimś czasie zauważyłem, że auto syna nie działa poprawnie i od razu wiedziałem, że to była turbosprężarka. Syn nie mógł jeździć autem do czasu naprawy. Obiecałem, że wszystkim osobiście się zajmę i musiałem znaleźć taki warsztat, gdzie wykonywana była profesjonalna naprawa turbosprężarek Rzeszów znałem doskonale i branżę również, dlatego postanowiłem pod uwagę wziąć dwa warsztaty. W jednym kiedyś pracowałem i tam zgłosiłem się w pierwszej kolejności. Naprawa turbosprężarki była możliwa, co mnie cieszyło, ponieważ był to sprawdzony i pewny warsztat. Przez wzgląd na znajomości dostałem też zniżkę na tę naprawę. Auto syna zostawiłem w tym warsztacie i też zadzwoniłem do niego od razu, żeby poinformować go, że jeszcze tego samego dnia będzie miał naprawioną turbosprężarkę w samochodzie. Syn się ucieszył. Trochę czasu spędziłem jeszcze w warsztacie, ponieważ chciałem zobaczyć w jakim stanie była turbosprężarka. Na szczęście wystarczyła sama naprawa i nie musiał syn wydawać pieniędzy na nową. Obyło się bez dodatkowych kosztów. Pod wieczór samochód był naprawiony i gotowy do odbioru. Poszedłem osobiście go odebrać i zapłacić. Byłem zadowolony z tej współpracy.

Samochód już nie psuł się i dzięki temu żadne większe naprawy nie były konieczne. Jeżeli już trzeba było się czymś zająć, to wybierałem tylko ten jeden warsztat, gdzie naprawiono turbosprężarkę. Było to pewne, tanie i sprawdzone miejsce, więc nie było sensu szukać czegoś innego.

Kategorie: Motoryzacja