Telebimy LED, system nagłaśniający i mierzenie czasu na zawodach

Czas decyduje o zwycięstwie w różnych dyscyplinach sportowych. Kojarzy się przede wszystkim z bieganiem, ale czas mierzony jest też zawodnikom zawodów kolarskich, kajakarskich, wioślarskich, w narciarstwie biegowym i wielu innych.

Usługi dodatkowe do pomiaru czasu na zawodach

pomiar czasu na zawodach sportowychNiezależnie od tego czy są to zawody amatorskie czy zawodowe, potrzebny jest rzetelny pomiar czasu. Taki pomiar oferowany jest przez wiele firm, które posiadają nowoczesne sprzęty elektroniczne. Oprócz pomiaru czasu firmy oferują też wiele innych usług dodatkowych. Możliwe jest np. wyświetlanie obrazu rzeczywistego z mety za pomocą telebimu LED. Jeśli zawodnicy zapisują się na zawody za pośrednictwem internetu, to możliwa jest od razu płatność online, co znacznie ułatwia sprawę. Taki pomiar czasu na zawodach sportowych to najlepsze rozwiązanie. Obsługiwane są nie tylko biegi dla dorosłych, ale również biegi dziecięce, zawody szkolne, olimpiady i inne. Firmy mają w ofercie mobilne zestawy nagłaśniające. Są to zestawy, które nie wymagają żadnego okablowania. Spiker może informować kibiców o tym, co dzieje się na trasie. Mobilny zestaw nagłaśniający nie ma też żadnego zasilania, a uruchamiany jest tylko jednym przyciskiem. Drukowane są też numery okolicznościowe – także kolorowe. Możliwości jest naprawdę dużo i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jedno urządzenie jest w stanie obsługiwać kilka pętli.

Czas mierzony jest też na zawodach pływackich – liczony jest czas dopłynięcia na metę, ale też czas na nawrotkach. Spiker na imprezie sportowej posiada własny system informacyjny. Dzięki temu jest na bieżąco ze wszystkimi pomiarami i może przekazywać kibicom szczegółowe informacje. Wśród usług dodatkowych do mierzenia czasu warto wspomnieć o dmuchanych bramach na starcie i mecie, które są obecnie często stosowane.