W końcu doczekałam się swojego wymarzonego domu jednorodzinnego. Planowaliśmy go z mężem od kilku lat. A teraz właśnie urządzamy poszczególnie wnętrza i już za kilka tygodni będziemy się wprowadzać. Najbardziej chyba cieszę się z sypialni. Już od dawna miałam plan na to, jak ją urządzić. Chciałam, żeby było w niej jak najwięcej natury. 

Fototapeta z lasem

fototapety do sypialniOd jakiegoś czasu mocniej zainteresowałam się tematyką aranżacji wnętrz. Wynika to z tego, że budujemy dom i wiedziałam, że w końcu przyjdzie moment, kiedy trzeba go będzie urządzić. Ja najbardziej cieszę się z tego, że będę miała z mężem dużą sypialnię z widokiem na ogród. Bardzo chciałam, żeby sypialni było jak najwięcej natury. Od zawsze podobały mi się fototapety do sypialni i postanowiłam taką fototapetę położyć na ścianę za łóżkiem. Uwielbiam lasy, dlatego uznałam, że w sypialni najlepiej sprawdzi się fototapeta z lasem o poranku. Znalazłam taką tapetę, która od razu przypadła mi do gustu. Z tego co wiem, to położenie takiej tapety nie jest trudne, ale wolałam, żeby zrobił to ktoś, kto się zna na rzeczy. Przynajmnej mam pewność, że tapeta będzie położona idealnie i będzie trzymać się długo ściany. Rozważam też kwestię położenia fototapety w salonie, ale z założenia będzie ona mniej senna. Może będzie to jakiś wodospad albo widok na fale na morzu. Tutaj nie mam jeszcze na razie ścisłej koncepcji. Skupiam się na wykończeniu wnętrza mojej sypialni. 

Zawsze marzyła o własnym domu jednorodzinnym i wielkiej sypialni. W końcu doczekałam się takiego domu, w tym roku się do niego wprowadzam. Urządzam też właśnie moją wymarzoną sypialnię. Jednym z ważniejszych elementów, budujących klimat sypialni, będzie fototapeta przedstawiająca las o poranku. Cała sypialnia będzie nawiązywała do natury.