Zapisanie się do szkoły uwodzenia

Nie byłem brzydki. Kobiety się za mną oglądały, ale na tym się kończyło. Moim podstawowym problemem była nieśmiałość, która nie pozwalała mi na nawiązanie bliższych relacji. Lata leciały a ja cały czas byłem sam. Chciałem w końcu założyć rodzinę, ale nie umiałem uwieść żadnej kobiety.

Zyskanie pewności siebie dzięki szkole uwodzenia

szkoła uwodzeniaWszyscy moi znajomi już dawno mieli żony a ja cały czas byłem sam jak ten przysłowiowy palec. Musiałem to zmienić i na początku nowego roku zacząłem działać. Szukałem rozwiązań, które byłyby dla mnie najlepsze i natrafiłem na ciekawe ogłoszenie. Była to szkoła uwodzenia, która gwarantowała sukces i dlatego się tym tak zainteresowałem. Nie umiałem uwodzić kobiet a przecież miałem ku temu predyspozycje. Jak widać, wygląd to nie wszystko. Zapisałem się do tej szkoły uwodzenia z nadzieją, że moje życie się odmieni na lepsze. Zajęcia prowadził przeciętny facet, ale miał gadane. Opowiadał o swoich podbojach i uwierzyłem, że ja również mogę uwieść każdą kobietę. W szkole nauczyłem się wielu trików i poznałem dokładniej kobiety. Nie znałem ich, dlatego było mi tak trudno. Psychika kobieca była i wiele bardziej skomplikowana od męskiej, co zrozumiałem. Właściciel szkoły uwodzenia zabrał mnie do knajpy, by pokazać jak się uwodzi kobietę. Poszło mu to tak sprawnie, że aż przecierałem oczy ze zdumienia. Dzięki nabytej w szkole wiedzy i ja postanowiłem uwieść jakąś kobietę. Podszedłem do pięknej blondynki przy barze i nawiązałem kontakt.

Ta piękna blondynka od kilku miesięcy jest moją partnerką. Wiedziałem jak rozpocząć z nią rozmowę i jak ją uwieść. Dzięki temu udało mi się ją zdobyć. W końcu nie byłem sam i mogłem cieszyć się chwilami spędzanymi ze swoją drugą połówką. Zajęcia w tej szkole były efektywne.